Westeros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Westeros
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Welcome!
On toimunud muudatused süžee tulevikus, palun lugeda siit!
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» We will meet in the corner 'cos together is warmer
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Mon Jul 30, 2012 8:18 pm

» Laadaplats
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Wed Apr 11, 2012 2:41 pm

» Eelviimane päev
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Sun Apr 08, 2012 11:53 am

» Pulmad, yey.
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 9:06 am

» I guess I'll die another day
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 8:55 am

» Excuse me?!
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Thomas Tyrell Sat Apr 07, 2012 5:25 pm

» Laadaplats
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Fri Apr 06, 2012 9:51 pm

» Time to go to sleep
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Thu Apr 05, 2012 6:21 pm

» Rhyannon Tully
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Rhyannon Tully Thu Apr 05, 2012 3:14 pm

» Ser Julian otsib
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Thu Apr 05, 2012 9:05 am

» Time to wake up
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Wed Apr 04, 2012 12:26 pm

» Ho-ho-ho-here comes the panda!
Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeby Alya Lannister Tue Apr 03, 2012 12:33 pm


 

 Pulmad, yey.

Go down 
+7
Ser Thomas Tyrell
Alessandra Martell
Rosalind Lannister
Prince Remy Baratheon
Alya Lannister
Ser Tyler Lannister
Eleyna Tyrell
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 2:54 pm

Eleyna põimis oma käed ümber Thomase kaela ja toetas pea vastu tema õlga, kui mees ta välja viis, ning sai kohe kergemalt hingata, kui õue jõudsid. "Millal me siit linnast ära läheme?" küsis Elli, kui oli piisavalt rahunenud, et rääkida. Tal oli ikka tõesti võimatu elada keskkonnas, kus polnud piisavalt õhku.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 3:02 pm

"Varsti, Elli, varsti," vastas mees. Ta tahtis ise ka siit võimalikult kiirelt minekut teha. 2 inimest oli vaja ohutusse kohta saada. Remy elu kallale juba kiputi, ehk üritatakse ka ta nooremaid sugulasi kasutada, et troonile jõuda. Mees hingas rahulikult, ta oli selliseid asju varem näinud, et kellegi käsi või pea läheb.
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 3:08 pm

Eleyna sulges silmad, kui oli kuulnud, et varsti nad lahkuvad. Võimalikult kiirelt tahaks siit ära saada. Mägiaias ehk ei tekiks selliseid olukordi, kus kedagi ära tappa tahetakse... kuigi praegu ei tahtnud Elli midagi muud, kui vaid siin istuda. Ta ei tahtnud mõelda sellele, et hoolimata juhtunust tuleb varsti magatamine. Kindlasti tuleb.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 4:00 pm

Thomas surus enda huuled naise laubale. "Kõik saab korda," lubas ta. "Me kaome siit kiirelt Mägiaeda ja loodame, et prints leiab endale abikaasa, keda see needus ei taba," lisas mees. Ta ei uskunud tegelikult enam, et tegu oli needusega, kellegi käsi oli mängus, aga kelle oma, seda ei teadnud vist keegi.
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 6:47 pm

Eleyna ohkas tasa. "Ma loodan ka, et ta leiab. Ta on tore poiss, ja ometi keegi tapab tema kaasasid..." Elli naeratas pisut, kui Thomasele otsa vaatas. "Mul on hea meel, et sul mingit niiöelda needust pole." Nimelt Eleyna oli täiesti kindel, et Remy tulevasi tapab keegi, kes tahab ka trooni, või kes on siis meeletult armuinud Remysse ja tahab temaga ise abielluda. Näiteks keegi Lannister. Võimu kinnitamiseks.
Back to top Go down
Ser Caileb Lannister

Ser Caileb Lannister


Tiitel : Ser
Asukoht : King's Landing
Posts : 15
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 21
Hüüdnimed: Cale

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 7:04 pm

Alya Lannister wrote:
Alya naeratas veidi kergendunult, kui vend tema kõrvale tuli ja astus Cale'ile sammukese lähemalegi, pilk vahepeal vennale pidama jäädes. "Ahh, mingi tobe kiri kandikul oleva sea hambus, mis ütles, et ma põgeneksin. Abielu eest siis nähtavasti," sõnas Alya üsnagi muretult. Hetkel ei tundunud see ju eriline probleem olema, et temaga mingeid vempe tehti, sest prints oli just vigastada saanud. Aga Valvkond reageeris kiirelt ja saalist kostusid lisaks mehe kisale ka mitmed ahhetused kui tollel käsi maha lõigati. Enamus naisi pöörasid õõvastuses pilgu koguni ära. Alya muidugi mitte nende hulgas. Alles siis kui Remy ka minema viidi ja teenijad vaikides põrandat küürima asusid, võis neidis lõplikult rahuneda ja viis pilgu hetkeks Tylerile ja siis tagasi Caileb'ile. "Selline pidu siis.." ohkas Alya.

See kirjajutt kõlas nii totralt, et Cale oleks tahtnud naerma puhata, aga olukord oli siiski tõsine ju. Mees seisis valvsalt vaikides õe kõrval, kuni suurem melu läbi oli. Tasapisi hakkas rahvas toimunut arutama, prints oli läinud ja Caileb leidis, et nüüd on tema ülesandeks õe meelt lahutada. "Tantsule?" küsis ta naeratades. Pillimehed olid uuesti rahva lõbustamiseks oma poognaid kääksutama hakanud ja lõbus meeleolu taastus kiiresti. Juua oli laudadel ju oi-oi kui palju ja seda kanti aina juurdegi.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 7:16 pm

"Ma pakun, et peale tänast seiskub pisut see naiseotsing," arvas mees. Remy oli kindlasti ehmunud ja šokis. "Jah, minu kaasasid ei tapa keegi," vastas Tom õrna naeratusega ja suudles õrnalt Eleynat. "Tead, ma olen sinusse juba armumas," tunnistas mees. Ei tea, kuidas Elliga lood olid?
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 7:21 pm

Arvata võis. Ja eks pered hakkasid ise ka enda lapse heaolu pärast muretsema. Eleyna naeratas suudluse peale pisut ning sõnade peale veel õnnelikumalt. "Ma arvan, et ka mina olen armumas," sõnas naine tasakesi, ning vajutas pehme ja pisut häbeliku musi mehe põsele. Thomas oli ju... hea. Ja ta polnud mingi vanamees.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 7:26 pm

Thomas naeratas. Ta libistas pöidlaga üle neiu põse. "Usu mind, sinuga ei juhtu midagi. Isegi kui keegi peaks su turvalisust ohustama, siis tea, et üks rüütel on su heaolu eest valvamas," lausus mees. Ta polnud selliseid sõnu ammu lausunud, Eleyna oli suutnud Tomi egoistlikkust vähendada, nüüd mõtles mees ka teistele ja sellele, kuidas neid kaitsta.
Back to top Go down
Ser Tyler Lannister

Ser Tyler Lannister


Tiitel : Ser
Asukoht : Casterly Rock
Posts : 240
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 23-aastane
Hüüdnimed: Ser Tyler, Lannister

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 7:26 pm

Tyler noogutas Thomasele, kuid kortsutas kulme, kui nägi, kui kombetult mees oma naisega ümber käis. Kuid kui nad nende nägemisulatuses kadusid, pühendas Tyler enda tähelepanu jälle Rosalindile. "See on armas, kui sa nii teed - hammustad oma alahuult," julges Tyler mainida. Üldse oli kõik Rosalindi puhul armas. Lausa võimatu uskuda, et tegu oli Tyrelliga.
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 7:32 pm

Eleyna naeratas pisut. "Mul on hea meel seda kuulda," ütles ta ausalt. Ta oli õnnelik, et ta just Thomasega paari pandi, mitte näiteks mõne suvalise maamatsiga.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 7:36 pm

"Tyrell ja Rosie kindlasti imestasid, et ma sind süles kandsin," hakkas Thomas naerma. Ta ei tahtnud, et abikaasa kokku kukuks ja otsustas just sellepärast Eleyna kätel välja kanda. Mehel tekkis täiesti eikusagilt hea tuju. Veider.
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 7:40 pm

Eleyna kehitas pisut õlgu. "Las nad imestavad," ütles ta. See oli ju täiesti normaalne, kui inimene kõndida ei suuda. Mida ta siis tegema peaks, järgi lohistama?
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 7:49 pm

"Ma isegi olen sellega leppinud, et Rosie abiellus Tyleriga. Ma loodan, et see aitab Lannisteridel meiega paremini läbi saada," lausus mees. Nad said varem ka üsna normaalselt, aga nüüd oli asi kindlam. Noored paistsid üsna rõõmsad ka üksteise seltsis.
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 8:10 pm

Eleyna suunas pilgu sinna, kus nood olema peaks, aga ilmselgelt ei näinud neid. "Ma loodan sama," ütles Elli. Ta oli nüüd Tyrell, ta pidi nüüd Tyrellina elama.
Back to top Go down
Rosalind Lannister

Rosalind Lannister


Posts : 280
Rep : 2

Miniankeet
Vanus: 17
Hüüdnimed: Rose

Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitimeSun Apr 08, 2012 9:06 am

Rosalind viis enda pilgu tagasi Tylerile, kui tolle lauset kuulis. Nüüd, kui too seda mainis, eemaldas ta teadlikult hambad huulest ning muigas seejärel korra. "See olevat halb harjumus tegelikult. Ma ei tohiks nii tihti nii teha," mainis ta. Ta ei pannud ise tähelegi, kui huulde hammustas. See tuli automaatselt nagu näiteks punastamine. Ta vaatas hetkeks ümbruses ringi. "Ei tea, kas me peaksime mingi hetk tagasi ka minema? Kindlasti juba imestatakse, kuhu äkitselt mõlemad pulmapaarid kadusid," ütles ta.
Back to top Go down
Sponsored content





Pulmad, yey. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pulmad, yey.
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Westeros :: Crownlands :: King's Landing-
Jump to:  
Top posters
Prince Remy Baratheon
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap 
Ser Frederick Tyrell
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap 
Alya Lannister
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap 
Ser Thomas Tyrell
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap 
Rosalind Lannister
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap 
Ser Christopher Tyrell
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap 
Ser Tyler Lannister
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap 
Princess Maya Baratheon
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap 
Amfissa
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap 
Alessandra Martell
Pulmad, yey. - Page 5 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 5 I_voting_barPulmad, yey. - Page 5 I_vote_rcap