Westeros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Westeros
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Welcome!
On toimunud muudatused süžee tulevikus, palun lugeda siit!
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» We will meet in the corner 'cos together is warmer
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Mon Jul 30, 2012 8:18 pm

» Laadaplats
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Wed Apr 11, 2012 2:41 pm

» Eelviimane päev
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Sun Apr 08, 2012 11:53 am

» Pulmad, yey.
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 9:06 am

» I guess I'll die another day
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 8:55 am

» Excuse me?!
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Ser Thomas Tyrell Sat Apr 07, 2012 5:25 pm

» Laadaplats
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Fri Apr 06, 2012 9:51 pm

» Time to go to sleep
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Thu Apr 05, 2012 6:21 pm

» Rhyannon Tully
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Rhyannon Tully Thu Apr 05, 2012 3:14 pm

» Ser Julian otsib
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Thu Apr 05, 2012 9:05 am

» Time to wake up
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Wed Apr 04, 2012 12:26 pm

» Ho-ho-ho-here comes the panda!
Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeby Alya Lannister Tue Apr 03, 2012 12:33 pm


 

 Pulmad, yey.

Go down 
+7
Ser Thomas Tyrell
Alessandra Martell
Rosalind Lannister
Prince Remy Baratheon
Alya Lannister
Ser Tyler Lannister
Eleyna Tyrell
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 4:35 pm

Kuulnud oma õe kommentaari, muutus mehe kerge naeratus lõbusaks muigeks. "Vahest võib ju ka sinuga ametlik olla," lausus Christopher ning muie ei kadunud mehe näolt kuhugi. Kui Rosalind kutsega nõustus, vedas noormees oma õeraasu tantsuplatsile. "Minul.. Mis siin ikka.. Niiviisi rahulikult, kuigi on ka paremaid aegu olnud," lausus Chris, tantsides seejärel selle muusikaviisi järgi, mis parasjagu käis. Tantsimine ei olnud küll ta lemmiktegevus, kuid ta ei olnud sellel alal kehv. "Pigem oleks minul sinule selline küsimus. Kuidas sinul läheb? Mida sa oma armastusväärsest abikaasast arvad?" küsis noormees oma õelt, näol õhkõrn naeratus. "Ja muideks. Ei ole viisakas kurta, et sulle ei meeldi kokkulepitud abielud," lisas Christopher seejärel, kui talle meenus enda ja Tyleri jutuajamine. "Aga sa näed täna imeilus välja ja oled ennast ka väärikalt üleval pidanud," lausus noormees veel mõne hetke pärast
Back to top Go down
Ser Tyler Lannister

Ser Tyler Lannister


Tiitel : Ser
Asukoht : Casterly Rock
Posts : 240
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 23-aastane
Hüüdnimed: Ser Tyler, Lannister

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 4:43 pm

"Kardab?" kortsutas Tyler samuti kulme. Jaah, nüüd nad nägid küll välja nagu arutaks midagi olulist, mitte ei räägi ilmast. Mees vaikis mõne aja, kaaludes variante. "Äkki... Keegi ähvardab teda?" pakkus Tyler. "Kuigi ma ei näe, et see võimalik oleks. Ta on kroonprints... Ta saab ju...kuningaks," pomises Tyler, kui järsku midagi nagu selgemaks läks. "Vana kuningas muutis ju seadust. Remy ei saa troonile enne kui ta on abielus ja tema naine ootab tema last," pomises Ty ja lausa sundis oma hääle vaikseks. "Remyl pole mingit põhjust sind tappa, ta saaks tänu sinule trooni. Keegi teine ei taha, et ta trooni saaks," sosistas Tyler. "Keegi, kes ise trooni tahab, tapab tema kihlatuid," nii, et nad eksisid Remy osas. "Ja neid, kes trooni tahavad, on lõputult siin riigis," ohkas Tyler, nii et neil taaskord polnud kahtlusalust. Mees viis hetkeks pilgu oma abikaasale, kes oli kadunud. Eee!? Ty vaatas saalis ringi, leides Rosalindi oma vennaga tantsimast. Hetkeks jõudis ta juba muretsema hakata.
Back to top Go down
Rosalind Lannister

Rosalind Lannister


Posts : 280
Rep : 2

Miniankeet
Vanus: 17
Hüüdnimed: Rose

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 4:43 pm

Kuuldes endale suunatud küsimusi, mõtles Rosalind veidi, mida ta vastama peaks. Ta just abiellus - õige oleks vist vastata, et tal läheb suurepäraselt. Samas oli tegu ta vennaga ja nende ees ta nii palju näitlema ei pea. "Mul läheb.. Noh, nagu ikka. Sain mehe ja kõike. Ja mu armastusväärne abikaasa on täitsa.. tore mees. Viisakas," seletas ta muretult. Kuuldes aga Chrisi järgmist lauset, lõid tema põsed punaseks ning ta viis hetkeks pilgu mujale. "Kust sa seda kuulsid?" küsis ta, kui pisut kahtlustavalt vidukil olevad silmad seejärel tagasi vennale viis. No mis sa oskad öelda - ta jäi ikka haledalt vahele. Ei tea, kas Tyler isiklikult rääkis talle? See oleks piinlik olnud. Mitte, et praegune olukord seda poleks olnud. "Ma tänan, ma tänan," sõnas ta komplimentide peale kergelt muiates. Ennast väärikalt üleval pidanud. Millised toredad sõnad!
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 4:55 pm

"Jeah.." pomises Alya mõtlikult, tantsides rahumeeli edasi, pilk hetkeks üle tantsuplatsi liikumas, kui Tyler pingsa mõttetööga tegeles. "Kes?" küsis neidis koheselt venna pakkumise peale, noogutades siis. Kes ikka julgeks tulevast kuningat ähvardada. Pea läheks kohe maha ju. Ja umbes samal hetkel jõudis selgus ka temani. See pagana seaduse muutmine läks tal täiesti meelest. "Aga seadust muudeti pärast viimase kihlatu surma. Äkki ta nüüd.. Aga samas.." pomises Alya mõtlikult. Nojah, oleks nagu loogiline, kui mõrvad nüüd lihtsalt lõppeks, sest muidu ei saagi Remy troonile. Aga fakt, et prints teda hoiatas, näitas, et ta kardab, et mõrvad jätkuvad. MIs tähendab, et tema ise ei saagi ju nende taga olla.. "Äkki ta teeskleb muretsemist? Oeh, ma ka ei tea.." sõnas Alya alla andvalt. Kõik läks just palju keerulisemaks ja kõige hullem oli see, et nüüd ei teadnud neidis enam, keda karta ja keda mitte.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 5:06 pm

Christopher kuulas õde ning naeratas kergelt. "Siis on tore. Vähemalt ei pea sa abielluma mõne erilise sitapeaga. Kuigi noh.. Lannisterid.. Ega nad just eriti mu lemmikute hulka ei kuulu," rääkis noormees lõbusa muigega. "Aga noh.. Alati oleks võinud hullemini minna. Vähemalt sõlmitud liit on hea," lisas mees seejärel, pilk oma äsja abiellunud õel. Kui ta õde punastas ning pilgu eemale viis, turtsatas Chris kergelt. "Tore, et sa sellise asja pärast piinlikkust tunned. Peaksidki," lausus mees kergelt ning lõbus muie mängles mehe näol. "Ma arvan, et sulle ei meeldiks see, kui sa teaksid kelle käest ma seda kuulsin. Leebeks vihjeks ütlen seda, et ma kuulsin seda inimeselt, kes antud asjaolusid arvestades, seda ei oleks tohtinud teada," rääkis rüütel Rosalindile. "Aga nohh.. Enam see ei oma tähtsust eriti, kuna nüüd oled sa juba abielus. Lihtsalt ürita edaspidi selle koha pealt ennast kontrollida. Kõik seda nüüd ka teadma ei pea, alustades su abikaasast. Sa oled siiski Tyrell ning nüüd ka võimuka mehe naine, mistõttu peaksid veel eriti jälgima, mida sa välja räägid nind kes seda pealt võivad kuulda," rääkis Christopher, manades näole kerge naeratuse.
Back to top Go down
Ser Tyler Lannister

Ser Tyler Lannister


Tiitel : Ser
Asukoht : Casterly Rock
Posts : 240
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 23-aastane
Hüüdnimed: Ser Tyler, Lannister

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 5:09 pm

Tyler ohkas samuti. "Siis peab tegema nii, nagu ta soovitas. Hoia meie omad valvurid ligi ja veel parem kui sa minu ja Cailebi lähedusse hoiad. Ja loodame, et kui kuninganna pakkumise ametlikult vastu võtab, tulevad pulmad kiirelt ja pärast seda oled sa kaitstud," arvas Tyler. Kuninganna endiselt mõtles selle pakkumise üle. See, et tal see kaua aega võttis, oli samuti veidi kahtlane. Ehk oli kuninganna ka kuidagi seotud asjadega?
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 5:14 pm

"Ma olen ettevaatlik. Luban," kinnitas Alya, kirtsutades viivuks selle pulmade jutu peale nina. Okei, ta pidi eelkõige mõtlema sellele, et liit oleks väga kasulik. Kamoon.. Tulevase kuningaga abielluda ja puha. Aga no.. Ei istunud talle see pealesurutud abielude värk. "Pulmadest rääkides.." juhtis Alya teema sujuvalt kõrvale, ".. kuidas sinu omad seni kulgenud on? Oled närvis ka? Kuidas sul kaasaga suhted on?"
Back to top Go down
Ser Tyler Lannister

Ser Tyler Lannister


Tiitel : Ser
Asukoht : Casterly Rock
Posts : 240
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 23-aastane
Hüüdnimed: Ser Tyler, Lannister

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 5:20 pm

Tyler oli teemavahetuse üle väga rahul. Mis sellest, et eelmine teema teda endiselt näris. "No tundub, et siiani sujub kõik," muigas Ty. "Aga," pomises nooruk ja muigas uuesti. "Millegi pärast olen ma närvis küll," sõnas ta mõtlikult. "Kaasaga on suhted suurepärased," lisas Tyler kergelt naerdes. "Te peaks hästi läbi saama," arvas ta. "Rosalind on siiski üsna sinu moodi," tuletas ta meelde.
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 5:23 pm

Aga ega see vandenõuteooriate sepitsemine mingi tulemuseni ei viinud, nii et parem oli tõesti ilusat pulmapidu nautida. "Siis on ju hästi," sõnas Alya, muiates siis samuti. Mõni ime ka, et ta närvis oli.. Rosalind ka veel samamoodi. "Mnjaa.. Pulmaöö ju seisab alles ees," tögas neidis lõbusalt naerdes. Ookei, sellele ta parem rohkem ei mõelnud. Alyal oli siiski üsnagi hea kujutlusvõime. "Ma loodan küll," sõnas Alya siis selle läbisaamise peale, viies pilgu hetkeks Rosalindile. Peaks mingi vaba hetke leidma, et neidisega juttu ajada.
Back to top Go down
Rosalind Lannister

Rosalind Lannister


Posts : 280
Rep : 2

Miniankeet
Vanus: 17
Hüüdnimed: Rose

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 6:01 pm

Jah, jah - alati oleks võinud hullemini minna! Rosalind vist pidanuks juba ainuüksi sellest mõttest vaimustuses olema, et tema abikaasa hea välja nägi. Aga mis sa teed, kui sa ei suuda isegi sellisele asjale keskenduda? Ja muidugi suutis Chris teda veel piinlikumasse olukorda ajada. Ta peaks õppima ära, kuidas hoiduda punastamisest. Viimasel ajal juhtus see tal eriti tihti. Vihjete peale oleks tahtnud neidis oiata, kuid ta ju pidi ennast väärikalt üleval hoidma, nagu vend seda ka mainis. "Ma tean, ma tean," sõnas ta mehe seletuste lõppedes, "meil oli Tyleriga lihtsalt üks väike.. ee.. aususehetk üks päev ja eks mul siis kogemata lipsas see üle huulte." Ilmselgelt oli ta aru saanud, kes täpsemalt Christopherile seda rääkinud oli. "Ma luban, et ma vähemalt üritan hoida oma suud sagedamini kinni. Ma ka ei ole perfektne kõiges, eks ole," lisas ta ning muigas seejärel kegrelt.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 6:31 pm

Christopher muigas kergelt. "Aususehetk? Võinii.. Aga nohh.. Niii aus ma soovitaksin sul siiski nüüd ka mitte olla. Üht-teist tuleks enda teada jätta," lausus mees kerge naeratusega. Nii lõbus oli vaadata, kuidas Rose kohmetust tundis. Miski, millest ta puudust hakkab tundma. "Ja kui sa tead, siis palun käitu ka vastavalt," lisas Cris leebelt, näol õrn naeratus. Neidise edasise jutu peale muigas mees kergelt. "Ära ürita. Teegi nii. Üritus on luhtunud katse," lausus Christopher. "Kes siis veel perfektne ei ole? Mina?" uuris noormees Rosalindilt, näol kerge muie. "Sa oled Tyrell. Sul ei ole muud võimalust. Sa pead oleme perfektne ja meie koja mainet kõrgel hoidma," rääkis noormees seejärel juba tõsisemalt. Mehele oli nende koja maine siiski esmatähtis. "Praegu on kuningriigis keerulised ajad ning kui sa ütled midagi, millest keegi võib midagi valesti välja lugeda, siis võivad olla sellel üsnagi ebameeldivad tagajärjed. Ja ebameeldivad mitte ainult sulle, kehvemal juhul ka tervele kojale ja selle mainele. Ära sa seda unusta," rääkis Chris tõsiselt oma õeraasule, pilku kindlalt naisel hoides. Alles mõne hetke pärast viis noormees oma pilgu teistele pidulistele, kuid mõne hetke pärast silmitses ta uuesti Rose'i.
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 5:10 am

Eleyna jälgis tantsivaid paare, õnnelik, et ta ise tantsima ei pea. Ta oli oma veinipeekri tühjendanud ja kuna tal polnud enam mõtet sellest kinni hoida, siis asetas ta selle lauale ja ta asetas käed omale sülle ning haakus sõrmedega kleidi külge. Siiski üritas ta rõõmus välja näha, nagu pidigi. Kuigi ta ei suutnud, sest tal ei olnud siiski mitte kedagi lähedast seal, välja arvatud tema rüütlitest saatjad, kes kaugemal seisid. Eleyna ei puudutanud ühtegi sööki, mis tema ette asetati ning vaatas ainiti seina ja aknaid.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 12:03 pm

Thomasele ei jäänud märkamata Eleyna isutus ja ta silmades oli üsna nukker pilk. "Kas kõik on korras, Eleyna?" uuris mees vaikselt. Talle meeldis kasutada eesnime, tegi suhtlemise vahetuks ja pisut mugavamaks. Tom mõtles, et ehk oleks ta pidanud ikka varem jalga laskma, et Eleyna ei peaks nüüd kannatama.
Back to top Go down
Rosalind Lannister

Rosalind Lannister


Posts : 280
Rep : 2

Miniankeet
Vanus: 17
Hüüdnimed: Rose

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 12:23 pm

"Ausus peaks ju see siduv tegur olema. Mitte küll sajaprotsendiline ausus, aga noh.. nii seitsmekümne viie protsendiline," sõnas Rosalind kergelt muiates. Okei, eks ta sai aru küll, et ta peaks järgmine kord pisut rohkem suud kinni hoidma. Tagantjärele on muidugi tore targutada. Siis on juba kahju tehtud. Chrisi lause selle kohta, et ta mitte ei üritaks, vaid teekski nii, nagu peab, pani neidise hetkeks nägu krimpsutama. "Sa ju tead, et ma tahan hästi käituda. Ma lihtsalt.. olen pisut.. selline," seletas ta aegamisi. Milline siis täpsemalt? Mõtlematu? Ah, olge nüüd! Ega ta nüüd mingit surmapattu ei teinud! "Ükski inimene ei ole perfektne," sõnas ta targalt, vaadates seejärel korra ruumis ringi. Või oli? Keegi raudselt oli. Seejärel tuli aga tõsisem jutt ning Rose'l oli tõepoolest selline tunne, nagu saaks ta vitsa või midagi. Ehk siis oli tal paha tunne, et enda vennale pettumust valmistas ja too nüüd temaga manitsema pidi. "Anna andeks," pomises ta jutu lõppedes, "ma enam nii ei tee." Kerge öelda!
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 12:33 pm

Eleyna võpatas, kui Thomas temaga rääkima hakkas. Siiski manas ta huulile õrna naeratuse. "Jah... ma olen lihtsalt natukene närvis," vastas naine ausalt, kui enda täisvalatud veiniklaasi taas haaras ning sealt hästi pisikese lonksu võttis, et midagigi teha. Ta ei jäänud nagunii kiirelt purju, seega paar klaasi ei teinud talle mitte midagi.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 12:37 pm

Thomas üritas õrnalt naeratada, aga tõsidust ei saanud maskeerida. Mille üle naeratada üldse oligi? Kuningas oli surnud, õde abiellus mingi suvalisega ja Tom hirmutas ilmselt ühte noort neidu. Mees lonksas samuti veini, mis ei tahtnud täna üldse maitseda.
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 3:30 pm

Eleyna ohkas tasakesi ning sirutas käe, et kõhklevalt enda kõrval istuva Thomase käest kinni võtta. Ta sai mehe lähedusest justkui kinnitust, et ta ei ole seal täiesti üksi. Teine paar, kes abiellunud oli, nägi küll õnnelik välja... kuigi nad tantsisid eri inimestega. Elli ja Thomas seevastu küll õnnemullis ei olnud. Kuigi Eleynal oli hea meel, et ta just Thomasega abiellus.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 3:35 pm

Christopher kuulas oma õde ning naeratas kergelt. "Ja see kakskümmend viis protsenti asjadest, mida sa oma abikaasale ei räägi, oleks pidanud sisaldama ka seda, et sulle kokkulepitud abielud ei meeldi. Ma olen üsnagi kindel, et see informatsioon ei tulnud Lannisterile üllatusena, kuid sellest lihtsalt ei räägita," rääkis noormees, tantsides koos oma õega tantsuplatsil. Õe järgmine lause pani teda veidi muigama. "Ma tean, et sa tahad, kuid tahtmisest ei piisa alati. Ja ole siis pisut vähem selline. Enam sa ei ole kodus, seega sa PEAD jälgima, mida sa suust välja ajad," rääkis noormees rahulikult oma õele, justkui viimane oleks mõni paariaastane plikatirts, kes millestki aru ei saa. "Tõesti. Keegi ei ole täielikult perfektne, kuid vähemalt tähtsamatel kodadel on eesmärk näida perfektne. Meie, Tyrellid, tundume perfektsed, või vähemalt peaksime tunduma, seega seda muljet pead sa hoidma ka Lannisteride juures," lausus Christopher õhkõrna naeratusega. Rosalindi vabanduse peale naeratas Chris kergelt. "Tubli tüdruk," lausus noormees selle peale, näol endiselt kerge naeratus mänglemas. Vähemalt sai Rose aru, et ta oli valesti käitunud.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 3:36 pm

Thomas hoidis õrnalt, kuid kindlalt neiu heledast käest kinni. "Kas sa tahaksid tantsida või soovid süüa...Ehk tahad hoopis värsket õhku hingamas käia?" uuris mees. Neiu polnud enda toitu puutunudki, oli närv siis nii tugevalt juba sees? Tom oleks oleks ise ka soovinud sellest käratsevast rahvamassist eemale saada.
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 3:47 pm

"Ma..." Eleyna hingas sügavalt sisse ja hammustas pisut huulde. "Lähme jalutame pisut," arvas ta hetke pärast ning juba tõusis püsti. Seal saalis tõesti ei olnud enam õhku ja ta tundis kerget peapööritust. See ei oleks tore, kui pruut keset pidu kokku kukuks. Üldse mitte.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 4:03 pm

Thomas tõusis ja noogutas ühele valvurile näitamaks, et kõik on korras. Ta astus Eleynaga peosaalist välja ja tundis alles nüüd, kui umbne oli sees olnud. "Aeh, värske õhk," lausus mees ja hingas sügavalt sisse. Mehe käevangusoli õrnkerge Eleyna, kelle pärast Tom ääretult muretses.
Back to top Go down
Eleyna Tyrell

Eleyna Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 77
Rep : 0

Miniankeet
Vanus: 17-aastane
Hüüdnimed: Elli

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 4:10 pm

Eleyna hingas sügavalt sisse, ning hetkeks kadus tal isegi pilt silme eest, sest värske õhk oli nii ootamatu. "Suurepärane..." pomises naine, sõrmed õrnalt Thomase kätt silitamas. Ta tundis siin kahekesi olles ennast palju paremini.
Back to top Go down
Rosalind Lannister

Rosalind Lannister


Posts : 280
Rep : 2

Miniankeet
Vanus: 17
Hüüdnimed: Rose

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 4:53 pm

Isegi oma tulevase - nüüd enam ei olnud küll tulevasest juttugi, sest tegu oli tema praegusega - abikaasaga mitte? Rosalind noogutas kiirelt, kui Christopher edasi moraalitses. Talle oli juba ammu ju korralikku käitumist õpetatud ning ta võis uhkelt öelda, et oli ennast juba pikka aega väga hästi üleval pidanud.. mis tal siis nüüd viga oli? Üks sõna siia-sinna.. Isegi oma mõtetes ei saanud ta ennast lohutada sellega, et kõik on tegelikult korras ja mitte midagi ei ole juhtunud, kui poleks vastu kajanud tema enda venna hurjutamist selle eest, mis oleks võinud olla. 'Tubli tüdruk' kõlas nagu oleks ta koer, mistõttu ei suutnud ta hetkeks enda muiet tagasi hoida. Seejärel muutus ta aga tagasi tõsisemaks, sest talle tuli see perfektsuse kohta käiv seletus vennalt meelde. "Oled sa kindel, et me kõigile perfektsed tundume?" küsis ta pisut kahtlustavalt, vaadates seejärel sinna, kus ta teadis Thomast olevat.. kuid teda ei olnud seal. Peale veidikest vaatamist ei näinud ta teda endiselt kusagil. Juusiis läks välja, sest tema naist ka ei olnud. Selle ringi vaatamisega hakkas talle silma ka Fred.. Perfektne Tyrell..
Back to top Go down
Alistair Baratheon

Alistair Baratheon


Posts : 13
Rep : 0

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 5:11 pm

Eks ikka lord Baratheon oli ka pulmapeole ära eksinud. Alistair oli juba mõnda aega pealinnas olnud, peamiselt seepärast, et tema vend äsja surma sai. Naine ja lapsed olid tal Storm's Endis ehk ta oli seal täiesti üksi. Ei saa väita, et tal midagi selle vastu oleks olnud. Tal ei olnud abikaasaga just kõige paremad suhted. Igatahes oli ta nüüd seal, istumas ühe tähtsa nina kõrval, poole kõrvaga kuulates tolle juttu, samal ajal veinist lonksu võttes ning silmadel mööda saali ringi käia laskmas.
Back to top Go down
Ser Tyler Lannister

Ser Tyler Lannister


Tiitel : Ser
Asukoht : Casterly Rock
Posts : 240
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 23-aastane
Hüüdnimed: Ser Tyler, Lannister

Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 04, 2012 5:18 pm

Alya Lannister wrote:
Aga ega see vandenõuteooriate sepitsemine mingi tulemuseni ei viinud, nii et parem oli tõesti ilusat pulmapidu nautida. "Siis on ju hästi," sõnas Alya, muiates siis samuti. Mõni ime ka, et ta närvis oli.. Rosalind ka veel samamoodi. "Mnjaa.. Pulmaöö ju seisab alles ees," tögas neidis lõbusalt naerdes. Ookei, sellele ta parem rohkem ei mõelnud. Alyal oli siiski üsnagi hea kujutlusvõime. "Ma loodan küll," sõnas Alya siis selle läbisaamise peale, viies pilgu hetkeks Rosalindile. Peaks mingi vaba hetke leidma, et neidisega juttu ajada.

"Ole tasa, ma ei taha sellele veel mõelda," manitses Tyler. Jaa, pulmaöö. Ta muretses pigem selle pärast, kuidas Rosalind käitub või ei käitu. Ta teadis, mida tema tegema peab, ega see ta esimene pulmaöö olnud. Kahtluse all oli see, kui hästi ta naine selle kõigega nõus on, trotsi täis nagu ta oli. Tyler viis hetkeks silmad oma abikaasale, kes enda vennaga tantsis. Tyler ohkas kergelt ning kui lugu läbi sai, viis ta pilgu hetkeks Remyle, kuid siis kohe tagasi oma õele. "Ma peaks nüüd oma tähelepanu oma kallile kaasale pühendama," lausus ta ning juhatas Alya tagasi. "Ole ettevaatlik," sosistas mees neidisele veel enne kui ta Remy juurde istuma lubas ja suundus siis enda kohale tagasi. Ta kallas oma peekrisse veini ja rüüpas suure sõõmu magusat jooki. Loodetavasti naaseb Rosalind ka peagi oma kohale tagasi.
Back to top Go down
Sponsored content





Pulmad, yey. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pulmad, yey.   Pulmad, yey. - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pulmad, yey.
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Westeros :: Crownlands :: King's Landing-
Jump to:  
Top posters
Prince Remy Baratheon
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap 
Ser Frederick Tyrell
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap 
Alya Lannister
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap 
Ser Thomas Tyrell
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap 
Rosalind Lannister
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap 
Ser Christopher Tyrell
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap 
Ser Tyler Lannister
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap 
Princess Maya Baratheon
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap 
Amfissa
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap 
Alessandra Martell
Pulmad, yey. - Page 2 I_vote_lcapPulmad, yey. - Page 2 I_voting_barPulmad, yey. - Page 2 I_vote_rcap