Westeros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Westeros
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Welcome!
On toimunud muudatused süžee tulevikus, palun lugeda siit!
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» We will meet in the corner 'cos together is warmer
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Mon Jul 30, 2012 8:18 pm

» Laadaplats
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Wed Apr 11, 2012 2:41 pm

» Eelviimane päev
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Sun Apr 08, 2012 11:53 am

» Pulmad, yey.
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 9:06 am

» I guess I'll die another day
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 8:55 am

» Excuse me?!
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Thomas Tyrell Sat Apr 07, 2012 5:25 pm

» Laadaplats
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Fri Apr 06, 2012 9:51 pm

» Time to go to sleep
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Thu Apr 05, 2012 6:21 pm

» Rhyannon Tully
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Rhyannon Tully Thu Apr 05, 2012 3:14 pm

» Ser Julian otsib
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Thu Apr 05, 2012 9:05 am

» Time to wake up
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Wed Apr 04, 2012 12:26 pm

» Ho-ho-ho-here comes the panda!
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeby Alya Lannister Tue Apr 03, 2012 12:33 pm


 

 Kui ma oleks teenijanna

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Kui ma oleks teenijanna - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Kui ma oleks teenijanna   Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 21, 2012 6:32 pm

"Ei, kui me läheme, siis tema võidab. Ma ei lase tal võita," sõnas Remy. "Ma ei lase mitte kellelgi võita," sõnas nooruk kangekaelselt. See jäärapäisus oli Baratheonidel veres. Kui nad midagi endale pähe võtsid, siis nii ka oli. Ja katsu sa ainult öelda, et nad ei tohi või ei saa midagi teha.
Back to top Go down
Ser Frederick Tyrell
admin // valge valvkonna liige
Ser Frederick Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 1383
Rep : -2

Miniankeet
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimed: Fred

Kui ma oleks teenijanna - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Kui ma oleks teenijanna   Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 21, 2012 6:40 pm

Frederick ohkas. Tal oli raske korraga mitme inimese käske täita, kui kõik omasid tema üle käskimisvõimu. ""Remy. Tuleme homme tagasi. Sa ei tahaks ju, et ta veel pahasemaks saaks ja kõigil sinu õpetamise ära keelaks?" Frederick vaatas hetkeks ringi ning kortsutas punaseid paispuu lehti nähes pisut kulmu. Hiies ei käinud peaaegu kedagi... "Ja ma võib-olla teaks kohta, kus sa saaksid ilma suurema tähelepanuta treenida," lisas ta vaikselt, kui kuti poole vaatas. Ta kahtles, et kuninganna üldse hiies käinud oli, Tullyd olid väga Seitsme kummardajad, ning hiis oli väga eraldatud.
Back to top Go down
https://westeros.forum.co.ee
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Kui ma oleks teenijanna - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Kui ma oleks teenijanna   Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 21, 2012 6:51 pm

Remy tahtis juba vaielda, aga siis kuulis ta ettepanekut ja mõtles hetke selle üle. Nooruk langetas oma mõõga. "Heakene küll," nõustus ta siis ning läks mõõka ja turvist ära viima. Järgmisena suundusid nad tagasi Remy ruumide poole.
Back to top Go down
Ser Frederick Tyrell
admin // valge valvkonna liige
Ser Frederick Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 1383
Rep : -2

Miniankeet
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimed: Fred

Kui ma oleks teenijanna - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Kui ma oleks teenijanna   Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 21, 2012 7:03 pm

Frederick andis treeningmõõga ära, oma mõõk oli tal endiselt vööl, ning varsti läksid nad tagasi poisi eluruumide poole. Hiis oleks arvatavasti tõesti parem mõte, kellelgi ei tuleks pähe Remyt sealt otsida, eriti, kui poiss Seitset kummardab.
Back to top Go down
https://westeros.forum.co.ee
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Kui ma oleks teenijanna - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Kui ma oleks teenijanna   Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 21, 2012 7:10 pm

"Homme siis," pomises Remy kui nad mööda koridori edasi kõndisid. Ta ohkas. "Mu ema on rumal," pomises nooruk. Mõtles nagu naine ja kõik teadsid, et naistel ei saanud lasta mõelda. Nad olid liiga pehme südamega.
Back to top Go down
Ser Frederick Tyrell
admin // valge valvkonna liige
Ser Frederick Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 1383
Rep : -2

Miniankeet
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimed: Fred

Kui ma oleks teenijanna - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Kui ma oleks teenijanna   Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 21, 2012 7:17 pm

Frederick ohkas tasa, aga ei kommenteerinud seda lauset. Polnud tema asi öelda, kas kuninganna on rumal või ei. Ja kui Remy varsti kuningaks saab, siis ta ei pea enam tema sõna kuulama, sest siis on ta vaid ema aga mingit kuninglikku võimu tema üle ei oma. Kui armas!
Back to top Go down
https://westeros.forum.co.ee
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Kui ma oleks teenijanna - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Kui ma oleks teenijanna   Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 21, 2012 7:25 pm

"Ma ei saa lasta tal enam end kamandada. Minust saab varsti kuningas. Ja tal pole õigust otsustada, mis on mulle hea ja mis mitte," seletas Remy torisedes.
Back to top Go down
Ser Frederick Tyrell
admin // valge valvkonna liige
Ser Frederick Tyrell


Asukoht : King's Landing
Posts : 1383
Rep : -2

Miniankeet
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimed: Fred

Kui ma oleks teenijanna - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Kui ma oleks teenijanna   Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 21, 2012 7:31 pm

Frederick püsis endiselt vait, hoides end tagasi ütlemast midagi teravat kuninganna kohta. Ta avas noormehe ruumidesse viiva ukse ning laskis poisil siseneda. Praegu oli naisel õigus talle öelda... pluss ta siiski oli Remy ema. "Kas soovid midagi süüa?"
Back to top Go down
https://westeros.forum.co.ee
Sponsored content





Kui ma oleks teenijanna - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Kui ma oleks teenijanna   Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Kui ma oleks teenijanna
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Westeros :: Crownlands :: King's Landing :: Red Keep-
Jump to:  
Top posters
Prince Remy Baratheon
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap 
Ser Frederick Tyrell
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap 
Alya Lannister
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap 
Ser Thomas Tyrell
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap 
Rosalind Lannister
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap 
Ser Christopher Tyrell
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap 
Ser Tyler Lannister
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap 
Princess Maya Baratheon
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap 
Amfissa
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap 
Alessandra Martell
Kui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_lcapKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_voting_barKui ma oleks teenijanna - Page 5 I_vote_rcap