Westeros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Westeros
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Welcome!
On toimunud muudatused süžee tulevikus, palun lugeda siit!
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» We will meet in the corner 'cos together is warmer
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Mon Jul 30, 2012 8:18 pm

» Laadaplats
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Wed Apr 11, 2012 2:41 pm

» Eelviimane päev
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Sun Apr 08, 2012 11:53 am

» Pulmad, yey.
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 9:06 am

» I guess I'll die another day
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 8:55 am

» Excuse me?!
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Ser Thomas Tyrell Sat Apr 07, 2012 5:25 pm

» Laadaplats
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Fri Apr 06, 2012 9:51 pm

» Time to go to sleep
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Thu Apr 05, 2012 6:21 pm

» Rhyannon Tully
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Rhyannon Tully Thu Apr 05, 2012 3:14 pm

» Ser Julian otsib
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Thu Apr 05, 2012 9:05 am

» Time to wake up
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Wed Apr 04, 2012 12:26 pm

» Ho-ho-ho-here comes the panda!
Kes aias, kes aias I_icon_minitimeby Alya Lannister Tue Apr 03, 2012 12:33 pm


 

 Kes aias, kes aias

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:02 pm

Amfissa surus kannad hobuse külgede vastu ning tõmbas pisut ratsmetest, sundides ta nii galopile. Tüdruk sulandus väga hästi pimedusse. Tema loom oli musta värvi ja ta kandis ise ka tumedaid riideid. Mõne tunni pärast pidi päike tõusma ja just sellepärast ta oligi siia tulnud. Amfissa oli juba aasta otsa käinud seal metsas ringi jalutamas ja vaatamas, kuidas valgus aeglaselt täidab kogu metsa. Öösel oli vihma sadanud ning piisad sädelesid igal hommikul nagu miljonid pärlid aasal ja puude okstel.
Viimaks neidis peatus ja hüppas hobuse seljast maha. Ta haigutas kergelt ja vaatas ringi. Kõikjal valitses vaikus kui välja arvata hobuse vaiksed hirnatused ja tema kapjade klabin, kui ta nendega vastu maad kergelt lõi ja õhku nuuskis.

Ot: teema kinni.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:34 pm

Christopher oli juba varasemalt metsas olnud ning jalutas seal rahumeeli ringi, mõõk vööl rippumas, vibu käes ning nooltekott mugavalt risti üle õla. Mehe esmane eesmärk oli olnud tulla jahti pidama, kuid poole peal oli ta ümber mõelnud ning otsustas seda hetke lihtsalt ära kasutada ning nautida väikest jalutuskäiku uhkes üksinduses. Kõikjal tema ümber oli vaikus, isegi hobuse hirnumist ei olnud kuulda, kelle ta oli eemal ühe vanemat sorti männipuu külge sidunud. Mees tõmbas käega läbi oma juuste ning jätkas jalutuskäiku. Kuulnud korraga nüüd aga hobuse kapjade häält, kortsutas noormees kulme. Ta ei oleks osanud arvata, et keegi sellisel hetkel siin veel võiks olla. Arvestades seda, et see oli veel kuninga enda mets, poleks Chris osanud oodata, et keegi siia julgeks niisama lihtsalt tulla. Arvanud, et tegu võib olla mõne salakütiga, varjas mees ennast, liibudes ühe puu vastu. Temast mitte just väga kaugel jäigi ratsanik seisma ning enda üllatuseks tuli hobuse seljast maha üks nooremapoolsem naine. "Kas ma võin teilt küsida, mis teid sellisel ajal, sellisesse kohta ning veel üksi toob?" küsis Christopher, astudes seejärel puu varjust välja, liikudes neiule lähemalt, üks käsi kindlalt põõga käepidemel.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:47 pm

Neidis ei jõudnud paari sammugi teha kui ta kuulis kedagi teda kõnetamas. Amfissa võpatas ja ta haaras kohe mõõga järel, mis sadula küljes rippus ning tõmbas selle tupest välja ja vaatas kahtlustavalt meesterahva poole. Isegi kui tal olid igasugused pistodad vöö küljes ning isegi vibu oli õlal, tundis ta ennast mõõka kasutades poole paremini. See oli justkui pikem käsi, mida ta suutis ülima kergusega kontrollida.
Ta astus väikese sammukese kõrvale, olles valmis tõrjuma igasuguseid rünnakuid. "Ei või," ütles ta kulme kortsutades. Sellegi poolest libises muie tema näole ja Amfissa kallutas pea küljele. Oli veider, et keegi veel nii vara metsa tuli. Oli täna mingisugune jahipäev?
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:57 pm

Kui võõras mõõga haaras, tõmbas ka Christopher oma mõõga koheselt tupest välja. Ta ei oleks osanud arvata, et ta peab niiviisi varahommikul mingisuguse naisega võitlema hakkama. Kuulnud nüüd vastust, oli noormees veelgi enam üllatunud. "Kuidas palun?" küsis Chris, olgugi, et ta oli suurepäraselt kuulnud, mida naine oli öelnud. "Ma siiski soovitaksin teil oma vastust tõsiselt kaaluda. Te olete kuninga aladel ning ma olen enam kui kindel, et teil ei ole kõige vähimatki õigust siin viibida," rääkis noormees, jõudes naisele nüüd piisavalt lähedale, et alustada vajadusel võitlust. "Ma tõesõna ei sooviks hetkel siin teie verd hakata valama," lisas Chris kindlameelselt, pilk võõral neiul.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:10 pm

Amfissa pruunid silmad liikusid otsekohe võõra mõõgale ja ta pigistas enda oma käepidet tugevasti, tundes, kuidas jäine käepide tema peopessa vagusid sisse kriibib. Neidis ahmis vaikselt õhku, kuid ta ei taganenud, kui talle läheneti vaid seisis kindlalt paigal nagu oleks ta maa külge kinni naelutatud. Ta ei vastanud vaid pilutas silmi. Inimestest oli keeruline aru saada. Nad ise esitasid talle küsimusi ja kui ta ka vastas neile, siis nad ei mõistnud teda või neile ei meeldinud miski. Amfissa kallutas pea küljele ja muigas kergelt:"Tõepoolest," nõustus ta, hääl rahulik ja vaikne, kuid siis ta kergitas kulme. "Te olete kuidagi väga enesekindel," lausus ta, astudes sammukese kõrvale. Sellegi poolest jälgis ta tähelepanelikult meesterahvast. "Või te lihtsalt hindate enda oskusi üle."
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:24 pm

Christopheri näole ilmus tahtmatult kerge muie. "Te teete ennatlikke järeldusi. Ma võiksin teile samuti öelda, et te olete üsnagi jultunud oma vanuse kohta, et viibite hetkel siin ning ei anna mulle vastust, mida te siin teete," rääkis noormees tõsiselt. "Ja mis teie sõnadesse puutus.. Ma olen lihtsalt aus," lausus noormees, pilk hetkekski neiult lahkumata. "Ma ei näe võimalust kuidas teie, kes te jääte mulle füüsiliselt päris kindlasti alla, olete minust tunduvalt noorem ning kes te vaevalt olete õppinud mõõgavõitlust niisama kaua nagu mina ning vaevalt et nii heade meistrite käte all kui mina, peaksite ausas mõõgavõitluses peale jääma," rääkis noormees. Talle ei oleks meeldinud hakata hetkel võitlema, kuid vajadusel oleks ta selleks valmis olnud. "Seega ma palun teid. Kas te ütleksite mulle, kes te olete ning mida te hetkel siit metsast otsite?" küsis Christopher nüüd juba nõudlikumalt. Mehe silmade pilk oli kindlalt võõral naisel ning mõõk kindlalt peos.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:29 pm

Jultunud? Seda ta tõepoolest oli, kuid vähemalt ei üritanud ta enda iseloomu varjata nõmedate ja viisakate sõnade taha, millega üritati üksteist iga päev solvata. Amfissa oli aus ja otsekohene. "Te räägite nii, nagu teaksite te minu vanust ja seda, kelle juures ma olen mõõgavõitlust harjutanud," sosistas tüdruk, silmad pilukil. "Kindlasti olete te kuulnud meestest, kes on sõtta läinud ja kes pole enda füüsiliselt vormilt just kõige paremad ja needsamad mehed on elusa ja tervena sõjast tagasi tulnud," neidis naeratas. Tal olid kogemused nii mõõgavõitluses, vibulaskmises ja pistodadega kaklemises. See oli lihtsalt nõudmistele vastav.
"Kas te jääksite mind uskuma kui ma ütleksin teile, et ma ei otsi siit metsast mitte midagi?" küsis Amfissa. Iseenesest ta nõnda välja ei näinud. Tumedad riided ja naistele ebakohased püksid, mis oli tol ajal tõeline haruldus, kui üldse.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:46 pm

Naise sõnade peale mängles lõbus muie Christopheri näol. "Ja teie räägite nii nagu ma oleksin eikeegi ning nagu teil oleks täielik õigus siin viibida," rääkis noormees, pilk naisel. "Ma ei saa öelda, et ma teaksin täpselt teie vanust ning inimest, kelle juures te mõõgavõitlust harjutanud olete, kui te üleüldse olete, kuid ma julgen väita, et ma oman üsnagi head ülevaadet sellest," rääkis Chris rahulikult. Kui naine hakkas nüüd sõjast rääkima, pidi mees end tagasi hoidma, et mitte silmi pööritada. "Mida tead sina, naine, sõjapidamisest või lahingutest? Tõesti. Füüsiliselt nõrgemad mehed on lahingutest eluga välja tulnud, kuid neid on ka lahinguväljale hunnikute viisi maha jäänud. Kui sa oled sunnitud tunde ja tunde järjest võitlema, siis mida nõrgem füüsiliselt ollakse, seda kiiremini väsitakse ning seda rohekm vigu hakatakse tegema. Keset lahinguvälja ei saa sa rahulikult maha istuda ning vett juua, et veidi puhata," rääkis Christopher pika jutu maha, teadmata isegi täpselt, miks ta seda üleüldse tegema vaevus. "Sõltub. Kas see on teie vastus? Ma ei hakka oletusi tegema, mida ma mingil hetkel usuksin või mida mitte," lisas Chris.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:52 pm

"Näib, et siin riigis mehed enam ei austagi naisi," pööritas Amfissa silmi. Jumal tänatud, et ta abielus ei olnud. Ta ei kannataks sellist kamandamist välja ja mõrvaks oma abikaasa kohe esimesel võimalikul ööl.
Amfissa teadis lahingutest ja sõjapidamistest. Võimalik, et rohkemgi, kui kõige tavalisem naisterahvas selles linnas üldse. Tema isa, palun väga, oli sõdades osalenud, ta oli tüdrukut endaga isegi ükskord sõjaväelaagrisse kaasa vedanud, et talle näidata, milline maailm tegelikult on.
"Jah, see on minu vastus," kostis Amfissa, kortsutades kergelt kulme. "Ma ei otsi siit metsast mitte midagi." Vähemalt mitte midagi sellist, mis mehele huvi pakkunud oleks. Vaevalt oli too ka tulnud siia lihtsalt hommikut nautima.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 7:07 pm

Kuulnud nüüd naise väidet, silmitses Christopher üllatunult võõrast. "Ja kui ma võin küsida siis millisest lausest sa mu lugupidamatuse naiste suhtes välja lugesid? See on vale. Ma enmasti siiski austan naisi, kuid pean tunnistama, et on ka väheseid erandeid," rääkis noormees seejärel ausalt. Kuulnud nüüd naise vastust, muigas Christopher kergelt. "No kui see su vastus on, siis mind huvitab, et miks sul oli seda kohe alguses mulle nii raske öelda," lausus noormees kerge muigega. "Ja nüüd sinu aus vastus paluks. Mida sa teed sellisel hetkel siin üksi?" uuris mees seejärel, kaaludes hetkeks mõõga tuppe panekut, kuid otsustas siiski seda veel mitte teha. "Sa tõesti ei pruugi siit hetkel midagi otsida, kuid mis su eesmärk on? Ma tõesõna ei usu, et sinusugune noor ilus neiu niisama võtaks pähe keset ööd metsa tulla. Või vähemalt mitte siia metsa. See tegu on üsnagi arutu kui nüüd aus olla," rääkis Christopher kindlal häälel.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 7:18 pm

"See, kuidas te ütlesite kohe, kust Mina, Naine, tean sõjast ning see, kuidas te alaväärtustasite minu võimeid," naeratas Amfissa kergelt.
"Mul puudub eesmärk," ohkas neidis ning vaatas juba tüdimusega mehele otsa. "Ma tulin siia lihtsalt jalutama, muud ei midagi. Vastasel juhul poleks ma isegi oma hobust siia nii tugevasti kinni sidunud, kui mul miski muu plaanis oleks," sõnas ta vaikselt, kortsutades nüüdseks kulme. "Ilus? Te isegi ei näe mind," ütles ta hooletult.
Jah, iseenesest oli siia metsa tulek täiesti arulage tegu. Kõikjal varitsesid metsloomad ja kui nad karjaga teda ründama peaksid, oleks Amfissal lips läbi. Kuid sellest ta eriti ei hoolinud. Kui on siis on. Ta pole enda perekonnas ju ainus laps.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 7:30 pm

Mees kuulas kogu võõra jutu ära ning muigas kergelt. See naine oli kohutavalt teravkeelne ning Chris pidi tunnistama, et see talle isegi meeldis. Selline jubeviisakas ümbruskond võib isegi aeg-ajalt ära väsitada ning selle võõraga suhtlemine oli isegi kohati värskendav. "Te võtate kohati seda kõike liialt isiklikult," lausus mees kerge muigega ning enam ta isegi ei rääkinud naisega nagu mõne kurjategijaga, pigem nagu võrdsega, olgugi,et ta teadis vägagi hästi, et see naine nüüd küll mõnest tähtsamast kojast ei olnud. Seesugune käitumine oleks talle päris kindlasti silma jäänud. "Öelnud seda siis mulle kohe! Suur osa sellest vestlusest oleks olemata jäänud," rääkis mees kerge muigega ning pani mõõga tuppe tagasi, kuigi sellega ei kadunud tema valves olek. "Kui te siia lihtsalt jalutama tulite, siis ma arvan, et te võite oma mõõga tagasi panna. Ei ole vast vajadust sellega siin niisama vehkida," lausus noormees muigega. "Mina teile vähemalt hetkel enam ohtu ei kujuta," lisas Christopher seejärel kerge naeratusega.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 8:02 pm

Amfissa muigas ainult ja noogutas kergelt kaasa. "Isiklikult või mitte, kuid te peate nõustuma, et see vestlus oli igati lõbus," arvas neidis ning hingas sügavalt sisse. Tema pilk liikus otsekohe mõõga poole, kuid see leidis oma tee tuppe ja koheselt tundis Amfissa mõningat kergendust ja ta astus kõrvale, et asetada enda mõõk õigesse kohta tagasi. Seejärel pööras ta ennast näoga tagasi mehe poole ja kallutas pea küljele. "Te ei valmistanud mulle ohtu enne ka," oli ta endas kindel. Ükski mees ei ründaks naisterahvast ilma mõjuva põhjuseta. Eriti veel siis, kui nad olid nii kindlad endas, et nad teevad tütarlapsele pähe.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 8:32 pm

Kuulnud nüüd naise lauset, ilmus kerge muie mehe näole. "Lõbus? Sellist sõna vaevalt 99% inimestest, kes teie asmel oleksid, julgeksid väita," lausus Christopher, nõjatudes seejärel vastu puud. "Seega te olete kas kohutavalt julge, rumal, adrenaliinisõltlane või kehv kombinatsioon neist kolmest kokku," lisas mees kerge naeratusega, pilk endiselt naisel. Edasise jutu peale turtsatas Chris kergelt. "Kas te ei leia, et te räägite oma sõnadele vastu? Alles mõni hetk tagasi olite te veendunud, et mul puudub igasugune austus naissoost isikutele, kuid nüüd olete te kindel, et ma ei oleks teid rünnanud," lausus Christopher, pilk võõral.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 8:42 pm

Neidis kallutas pea kergelt kuklasse ja vangutas seda. "Ma ei tea, kas ma peaksin õnnelik olema või mitte, et te mind niiviisi iseloomustate," ütles ta mõne hetke pärast ja vaatas uuesti mehe poole.
"Ei, ei leia," vastas ta, astudes nüüd sammukese oma hobusest eemale. "Asi ei ole austuses, asi on pigem teis endas. Ma olen veendunud, et kui te isegi oleksite soovinud minuga võidelda, ei oleks te hakanud minuga vaidlema vaid tõstaksite kohe oma mõõga minu vastu. Kui aus olla, mul ei oleks hommikuse võimlemise vastu mitte midagi," naeratas Amfissa säravalt. Ta asetas käed rinnal risti.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 8:59 pm

"Ma ei oska öelda teile, mida te mu sõnadest arvama peaksite, kuid ma ütlesin teile enda isikliku arvamuse," lausus noormees muigega, pilk võõral neiul. Kuulnud nüüd selgitust, oli Christopher sunnitud nõustuma. "Teil on õigus, kuid kas te ei arva, et see, mis mind tagasi hoidis, võiski olla austus teie, kui õrnema sugupoole vastu?" küsis noormees omakorda. "Hommikuse võimlemise? Phh... Nii kehvasti te siis minust arvategi?" uuris noormees võõralt lõbustatult, olgugi, et tavaolukorras tunneks ta end sellest solvatuna. Antud hetkel oli ta liialt teistsuguses seltskonnas ning ümbruses, et käituda sellisena, nagu ta enamasti kipub olema. "Te toote enda vanuse ja suuruse kohta üllatavalt julgeid väiteid teiste kohta välja. Sõbraliku soovitusena soovitaksin teil teatud seltskondades siiski oma keelt hammaste taga hoida. Teie terav keel võib saada ühel kehvemal päeval veel teie hukatuseks. Tean juba isegi nii mõndagi, kes hetkel siin minu asemel seistes oleksid sind selle aja jooksul hukanud päris mitu korda," rääkis Christopher kerge naeratusega, kuldsete silmade pilk võõral, kes talle antud hetkel huvi pakkus.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 9:05 pm

Amfissa ei vastanud alguses midagi. Ta kiigutas ennast kandadel ette ja taha ning kehitas viimaks õlgu. Ta tõesti ei teadnud ju, mida mees mõelda võis tol hetkel. Järsku tõi Amfissa kuuldavale lühikese ja kerge naeru ning ta vaatas lõbusalt oma vestluskaaslase poole. "Ma ei arva teist veel midagi. Me alles kohtusime ja millegipärast ma kahtlen, et meie järgmine kohtumine nii sõbralikus kujus esineb," sõnas neidis mõtlikult ja naeratas siidiselt. Ta oli, erinevalt paljudest naistest, ikkagi üsna pikka kasvu. Sageli varjas ta isegi enda rindkere mitme sidemega ära, meenutades nii hoopis mõnda noort poissi. "Oh, te ei ole esimene, kes nõnda ütleb," lõi neidis käega.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 9:22 pm

Kui neiu tema vastas korraga naerma puhkes, oli Christopheri kord üllatuda. Sellist reaktsiooni ei oleks ta osanud oodata. "Miks te arvate, et meie järgmine kohtumine ei võiks sõbralikus kujus esineda? Ma ei näe hetkel vähimatki põhjust, miks see peaks negatiivsemas meeleolus mööduma kui praegusel hetkel. Oskaksite te mulle äkki öelda, miks te nii arvate?" küsis noormees seejärel kerge muigega. Kuulnud võõra viimaseid sõnu, hammustas noormees kergelt huulde. "Küll aga võin ma olla viimane, kui te igaühega samamoodi kavatsete kõnelemist jätkata," lausus Chrstopher naeratusega. "Siiani on teil vedanud, kuid sellel vedamisel võib ka kord lõpp õnnetu tulla," lisas mees seejärel. "Ja pealegi.. Ma arvan, et me võiksime teietamise lõpetada. Christopher," tutvustas noormees ennast seejärel, astudes naisele mõned sammud lähemale ning ulatas võõrale neiule lihtsalt terekäe, käitudes justkui nagu kõige tavalisem talumees, mitte nagu ühe maineka koja esimene pärija. Isegi enda koja nime ei pidanud ta vajalikuks nimetada. Ta ei tundnud ennast hetkel Christopher Tyrellina, kes peab pidevalt muretsema selle pärast, mida temast arvatakse ning antud hetkel ei olnud vajadust ka enda mainet kõrgel hoida. Seega lihtsalt Christopher kõlbas küll.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 2:32 pm

Soliidne naeratus kaunistas Amfissa nägu kui ta kuulas mehe küsimusi. Ta pea kaldus kergelt küljele ning neidis vaatas vaid hetkeks eemale justkui varuks ta puudelt inspiratsiooni enda vastuseks. Kuid ta ei vastanud küsimusele, olgugi, et oleks soovinud. Vahel esines Amfissalgi soov rääkida välja kõik, kuid ta ei hakanud sellega riskima. Ta ei saanud.
Selle asemel, et mehe tähelepaneku peale midagi vastata, võttis Amfissa sadula küljes olevast kotist välja ühe teki ning laotas selle maha ja võttis istet. Tema küll ei kavatsenud mitu tundi püsti seista ja oodata, kuni päike täiesti nende pea kohal on. Kui ta ennast mugavalt istuma seadis, vaatas neidis uuesti oma vestluskaaslasele otsa ning noogutas. Oli tore tõepoolest teada tema nime. Ilma perekonnanimeta? See üllatas teda. Tavaliselt juhtus ta kokku kõrgemast soost pärit isikutega, kes omasid vähemalt perekonnanime. "Amfissa," lausus ta vaikselt, hääl kergelt üllatunud.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 10:18 pm

Noormees kuulas võõrast ning tundus, et oma küsimustele ta vastuseid ei saanud. Christopher muigas kergelt ning ta ei pannud seda isegi mitte pahaks. Kes oli tema hetkel, et teda hukka mõista? Ta oli eikeegi. Noormees jälgis rahulikult kuidas võõras oma teki maha laiali laotas ning selle peale ka maha istus. Kuulnud nüüd võõra nime, muigas Chris kergelt, kuna tundus, et võõral ei olnudki perekonnanime, või vähemalt ei tahtnud ta seda talle öelda. "Meeldiv.. Sa tundud üllatunud. Miks?" uuris noormees omakorda. Tundus, et täna öösel ei olnudki ta küsimustel otsa ega äärt. Christopher silmitses Amfissat ülevalt alla ning kergelt kaval muie mängles ta näol. Hetke pärast astus ta sammu naisele lähemalt ning põlvitas viimase ette maha, lükates ühe juuksesalgu tema näolt eemale. "Ma ütlesin sulle enne, et sa oled ilus. Ilmselgelt ma ei eksinud," lausus Christopher maha, naeratus näol mänglemas.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 9:18 am

Veel üks viga mida ta tegi. Amfissa ei oleks pidanud oma pärisnime ütlema. Kuid mis tehtud, see tehtud. Ta nagunii oskas iseenda eest seista, kui asi tõesti kiskumiseks muutuma peab.
Taaskord ei öelnud neidis mitte midagi. Alguses vähemalt mitte. Ta vaatas Christopherile alt üles otsa ja kortsutas pisut kulme. "On vähe neid, kes liiguvad ringi ilma perekonnanimeta," vastas neidis, sundides oma hääle võimalikult ükskõiksena kõlama. See tuligi tal imekombel välja.
Kui noormees tema ette põlvitas, kergitas Amfissa korraks kulme, kuid tõmbus hetke pärast eemale ja lõi Christopheri käe kõrvale. "Ilmselgelt, kuid see ei tähenda, et teil on nüüd luba mind puutuda," ütles ta vaikselt. Siis ta aga ohkas ning vaatas kõrvale. "Kui te soovite istuda, siis palun. Ruumi on küll." Lausus Amfissa ning viipas tekile, millel ta istus.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 9:43 am

Kuulnud Amfissa lauset, muigas Christopher kergelt. "Neid on tõesti vähe, kuid tundub, et piisavalt, kui me siin nüüd niiviisi kahekesi kokku saime," lausus noormees ning kerge muie mängles endiselt ta näol. Tegelikult oli mehel hetkel kuradima lõbus ning seda õiget põhjust, et miks, ei olekski ta osanud hetkel kellelegi anda.
Kui Amfissa korraga ta käe eemale lõi, naeratas mees. Ta oleks olnud üllatunud siis, kui naine ei oleks ta kätt eemale löönud, kuid ta tahtis siiski proovida. "Sellest on kahju. Ma loodan, et ma ei solvanud sind selle liigutusega kuidagi," lausus noormees, olles endiselt põlvili neiu ees. "Ja lihtsalt leebe meeldetuletus. Ei ole vajadust teineteist enam teietada," lisas Christopher seejärel, pilk Amfissal. Kui naine talle nüüd oma tekikesel istet pakkus, ei näinud mees põhjust, miks ta peaks keelduma. Hetk hiljem oligi ta juba Amfissa ees püsti ning seejärel istus neidise kõrvale tekile. "Ma tänan sellise sõbraliku pakkumise eest," lisas mees veel seejärel viisakalt.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:06 am

Mitte vähe. Linn oli selliseid täis. Lihtsalt nendega pidi rääkima. Sageli tuli välja, et osad lihtsalt valetasid omale perekonnanimesid juurde, et paista paremate ja kõrgemate isikutena, kes olid lihtsalt otsustanud tavaelu kasuks.
Amfissa isegi ei teadnud, kas ta üldse pärineb mingisugusest kojast või mitte. Kas tal üldse muid sugulasi oli peale vendade ja õdede, kes elasid nüüd kaugel-kaugel? Grigorius ei rääkinud neidisele perekonnast mitte kunagi midagi. Ta oli talle ainult rääkinud emast, kes oli traagiliselt, kohe pärast tüdruku surma, palaviku kätte surnud ja rohkem ei midagi. Kust ta pärit oli, kes olid tema vanemad, seda Amfissa ei teadnud.
"Ei solvanud," ohkas Amfissa ükskõikselt ja lõi käega läbi õhu. Selleks, et teda solvata, pidi ikka vaeva nägema. "Olgu peale," lisas ta mõne hetke pärast. Teietamine meeldis neidisele küll rohkem, kuid kui see tekitas Christopheris ebamugavust, siis ta võis ennast natuke tagasi ka hoida. "Võta heaks," ütles ta ainult ning vaatas, kuidas mees istet võttis.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:31 am

Kuulnud nüüd, et ta ei solvanud sellega neidist, muigas mees kergelt. Seda oli rõõm kuulda. Huvitav mis näo ta vanemad teeksid, kui nad hetkel näeksid, kui vabalt ning kuidas Christopher hetkel lihtsalt ühe lihtrahva seast inimesega suhtleb. Vanemad tõenäoliselt lööksid ta juba maha tõenäoliselt selle pärast, et ta ennast sinatada lubab või õigemini palub ning ei tutvustanud ennast enda koja nimega, justkui häbeneks ta seda. Nende mõtete peale turtsatas mees kergelt. Hetke pärast viskas mees ennast juba naise tekile pikali ning viis pilgu taevasse, arvates, et Amfissa ei pane seda talle pahaks. "Miks sa siia metsa üleüldse tulid? See pole just tavaline, et keegi, eriti veel naisterahvas, siia metsa sellisel ajal tuleb," uuris noormees Amfissalt. "Mingi eesmärk pidi sul ju olema," lisas Christopher seejärel, pannes enda käed pea alla pehmenduseks.
Back to top Go down
Amfissa
tavakodanik // palgamõrvar
Amfissa


Posts : 184
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 18
Hüüdnimed:

Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:38 am

Amfissa kergitas kulme, kui ta kuulis vaikset turtsatust. "Mis sulle nalja pakub?" uuris ta koheselt. Uudishimu ei olnud patt ning tema puhul oli see isegi täiesti tavaline nähus. Korraks hakkas tüdruk isegi muretsema, et asi võis temas olla, kuid ta rahustas ennast kiiresti maha. Isegi kui oli, siis loodetavasti saab ta iseenda üle ka varsti naerda.
"Mulle pole koguaeg vaja ninaalla hõõruda seda, et ma naine olen," sõnas Amfissa tüdimusega. Alati öeldi talle seda. Isegi, kui ta aidata soovis. "Aga te olete ju naine! Teie ei tohiks midagi sellist tõsta.", "See on liiga raske teie jaoks. Naised ei peaks sellist tööd tegema!" ja mida kõike veel. See häiris teda. Niigi oli ta oma juuksed lühikeseks lasknud lõigata, et need teda ei segaks. "Ma tulin siia lihtsalt jalutama," vastas Amfissa mõne hetke pärast. Ta vaatas korraks Christopheri poole:"Hommik saabub varsti ja mulle meeldib vaadata, kuidas päike tõuseb ja hommikune udu kaob."
Back to top Go down
Sponsored content





Kes aias, kes aias Empty
PostSubject: Re: Kes aias, kes aias   Kes aias, kes aias I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Kes aias, kes aias
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Westeros :: Crownlands :: Kingswood-
Jump to:  
Top posters
Prince Remy Baratheon
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap 
Ser Frederick Tyrell
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap 
Alya Lannister
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap 
Ser Thomas Tyrell
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap 
Rosalind Lannister
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap 
Ser Christopher Tyrell
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap 
Ser Tyler Lannister
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap 
Princess Maya Baratheon
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap 
Amfissa
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap 
Alessandra Martell
Kes aias, kes aias I_vote_lcapKes aias, kes aias I_voting_barKes aias, kes aias I_vote_rcap