Westeros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Westeros
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Welcome!
On toimunud muudatused süžee tulevikus, palun lugeda siit!
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» We will meet in the corner 'cos together is warmer
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Mon Jul 30, 2012 8:18 pm

» Laadaplats
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Wed Apr 11, 2012 2:41 pm

» Eelviimane päev
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Sun Apr 08, 2012 11:53 am

» Pulmad, yey.
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 9:06 am

» I guess I'll die another day
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 8:55 am

» Excuse me?!
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Ser Thomas Tyrell Sat Apr 07, 2012 5:25 pm

» Laadaplats
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Fri Apr 06, 2012 9:51 pm

» Time to go to sleep
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Thu Apr 05, 2012 6:21 pm

» Rhyannon Tully
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Rhyannon Tully Thu Apr 05, 2012 3:14 pm

» Ser Julian otsib
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Thu Apr 05, 2012 9:05 am

» Time to wake up
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Wed Apr 04, 2012 12:26 pm

» Ho-ho-ho-here comes the panda!
Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeby Alya Lannister Tue Apr 03, 2012 12:33 pm


 

 Laadaplats

Go down 
+9
Ser Thomas Tyrell
Alistair Baratheon
Rhyannon Tully
Ser Julian Florent
Rosalind Lannister
Harriet Karstark
Ser Caileb Lannister
Ser Frederick Tyrell
Prince Remy Baratheon
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 4:53 pm

Ehk Tyler pole lihtsalt tema maitse. Very Happy
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 4:54 pm

Ehk siis lesbi.


Very Happy
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:00 pm

Sa ei saa nii öelda. Pole olemas asja või inimest, mis/kes kõigile meeldiks va lesbidele.
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:04 pm

I was kidding. See läheb sinna 'Lannisterid on nii awesome'id, et kui mõni tsikk mu venda ära ei armu on ta lesbi' kapsaaeda. Very Happy
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:08 pm

See tähendab, et sa kasutad sõna lesbi sõimusõnana või üldse kuidagi halvas tähenduses ja see ei meeldi mulle. Tegelikult see koguni ärritab.
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:11 pm

Ja sa ütled seda inimesele, kes ehk on ise lesbi. Kamoon, sa ju tunned mind.. Ma ei teeks elusees midagi sellist. See ei olnud mõeldud sõimusõnana ega halvas tähenduses. Lihtsalt Lannisteride loogikaga tehtud järeldus. Nagu Tyler ise kirjutas kuskile teemasse hullu üllatusena, et kõik naised ju tahavad teda or smth.

Anna andeks, et see sind ärritas. Polnud halvasti mõeldud.
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:14 pm

Mulle lihtsalt ei meeldinud see, kuidas sa seda kasutasid. See, mis sa ise oled, ei muuda olematuks seda, et sa seda nii kasutasid. See tegelikult teeb asja hullemaks.
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:19 pm

Ma saan aru, aga palun saa sina aru, et ma ei mõelnud nii.

Pealegi kui suhtuda sõnadesse nagu lesbi ja gei ja bi ja homo ja mis kõik vee sedasi nagu need oleks mingid hullult erilised sõnad, siis need jäävadki igavesti erilisteks. Ja eriline on erinev. Ja erinev on meie ühiskonnas taunitud. Me ei ole vene ajas, kus keegi ei tohtinud isegi selliste sõnade peale mõelda.
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:23 pm

Ära isegi mitte hakka seda nii pöörama. See oli minu jaoks solvav, kuidas sa seda sõna kasutasid ja that's it. Mina ei suhtu sellesse sõnasse kuidagi eriliselt.
Back to top Go down
Rosalind Lannister

Rosalind Lannister


Posts : 280
Rep : 2

Miniankeet
Vanus: 17
Hüüdnimed: Rose

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:23 pm

Ei, Rosalind ei ole lesbi. Very Happy Ma lihtsalt ei tahtnud temast teha sellist, kes enda kihlatusse kiiremas korras hullupööra armub. Tegelikult ei plaaninud ma seda üldse teha. Aga no siis tuli Tyler ja no vaadake tema play-by'd! Very Happy
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:26 pm

Jäi selline mulje lihtsalt, kui sa koguaeg "seda" lesbi asemel ütled. See pole mingi sõimusõna. Tavaline eestikeelne väljend.
ja ma pole seda kuidagi pööranud - avaldasin arvamust ainult.

Ja häästi, Rosalind. Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:37 pm

Arvamuse avaldamine on: "mulle ei maitse jogurt," "mulle meeldivad ulmefilmid," "ma ei salli ebatolerantsust."
Sina panid oma jutu kõlama, nagu mina oleks midagi valesti teinud. Nagu mina oleks see, kes jookseb meie ühiskonnas ringi, geilipp käes ja karjub, et geid, bid, lesbid ja transad on erilised inimesed.
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:44 pm

Ma ei öelnud, et "Kui sa suhtud nendesse sõnadesse nii.."
Lihtsalt sinu sõnakasutusega hakkasin ma mõtlema, et tegelikult ongi nii, et mdea.. Nähakse tüdrukuid kallistamas ja siis tuleb mingi rõve feiss ja kommentaar: Iuu, lesbid.
Mis on hale tegelikult, sest nagu.. Ma ei vaata ma ei tea.. Ükskõik millist paari ega ütle: Iuu, heterod.
Ja noo.. Selline asi tulekski välja juurutada.
Samas kui oleks olnud vastupidine olukord a'la oleks mingi kena tsikk kellegi avataril ja kõik kiidaksid ja Rosalind ütleks, et tema arust see küll kuum pole ja ma oleks öelnud, et no ta on siis ikka väga hetero. See kõlab pigem kiitusena. Palju õnne, sa oled ühiskonna poolt väga tolereeritud. Aga see on vale.
Ja samas kui öelda väga gei, siis inimesed mõtlevad mehe peale, kes käitub übernaiselikult ja kannab roosat ja ütleb iga sõna järel äääää. See on nii nõme stereotüüpne muster, millest ma tahan läbi murda, sest just selle mustri pärast passivad enamus noori kapis aastaid enne kui nad ISEENDALE tunnistada julgevad, kes nad on. Sest terve elu on pähe taotud, et nad on rõvedad sellisena. Oeh.

ma peaks selle kõik järgmisesse peatükki pigem välja valama.
Back to top Go down
Rosalind Lannister

Rosalind Lannister


Posts : 280
Rep : 2

Miniankeet
Vanus: 17
Hüüdnimed: Rose

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:49 pm

Selline tunne, nagu oleksite te ühel arvamusel, ometi kõlab see siin nagu vaidlus ja seda on ääretult tüütu lugeda.
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 5:57 pm

See oleks vaidlus siis, kui mu jutt oleks Remy'le suunatud. Kui tema oleks see inimene, kes kõike valesti teeb. Aga mu jutt on suunatud eikellelegi. See on lihtsalt mingi.. Vingumine meie sita ühiskonna üle.

No worries, võtke siin uus teema, ma juba kirjutan seda jama mujale.
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:13 pm

Ma käisin söömas.

See pole vaidlus. Usu või mitte, see oli/on(?) arutelu. Meie vaidlused on waaaay more... ohtlikumad ja tulisemad. Siis sul poleks mitte tüütu lugeda vaid hirmus siin istuda. Very Happy

Ja ma olengi K'ga ühel arvamusel. Üks põhjus, miks ma ei tolereeri geiparaadi. Milleks seda vaja on? See ainult karjub "vaadake, me oleme erilised inimesed". Mõni ime siis, et geisid (ja ma pean silmas nii mehi kui naisi) e r i l i s t e k s peetakse.
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:17 pm

Täpselt. Very Happy Aga ometigi arvavad kõik alati, et me vaidleme, kui me arutleme. Very Happy Very Happy We're fierce.

Ja geiparaadid mulle ka ei meeldi jap. Ma ei tea.. Sirged ei lähe lehvitama lipuga. Ja vikerkaare on geid ka mingis mõttes "ära rikkunud". Ses suhtes, et.. Ma kujutan ette, kui väike laps joonistab lasteaias vikerkaare ja teda hakatakse norima.

Ja see gei/homo on nii segadusse ajav. Homoseksuaalne on nagu.. Nii mehed kui naised. Samas homo on ainult mehed. Ja gei on nii mehed kui naised. Miiiindfuuuuuuuck. Very Happy
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:26 pm

No päris nii hull selle vikerkaarega pole, aga suht küll. Nt mingis kassifoorumis või asjas (millega ma liitusin, et oma kassipoegi maha kupeldada), on iga kassinime juures kas sinine või roosa lips, vastavalt tema soole siis. Ja siis on veel see võimalus, et nime juures on vikerkaar. Ma automaatselt mõtlesin, et mis mõttes, see pole ju võimalik. They're cat's for Christ sake! Ja siis tuli välja, et vikeraar tähendab seda, et kass on teises ilmas. As in Rainbow Bridge. Aga ma ei mõelnud esimese asjana sellele.

Aga norima koolis hakatakse pea iga asja pärast, nii et vähemasti võib end sellega lohutada.
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:32 pm

Jeah, aga mine tea.. Pole lasteaias käinud, ei tea kui julm seal on. Very Happy
ja nüüd ongi nii suht.. Näed kuskil vikerkaart ja mõtledki kohe selle peale.

Ja seda küll. Very Happy Küll leitakse miskit, mille kallal tögada. Loodetavasti lihtsalt.. Ma ei tea.. Inimesed pole tulevikus nii rumalad ja vanades mastaapides kinni.
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:38 pm

Ma tean lasteaiast ainult nii palju kui mu vend on rääkinud oma poegade kogemusest. Mingi poiss näiteks pidavat pidevalt Mattiasele pähe hüppama. Very Happy
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:39 pm

That sounds like.. fun.. Very Happy

Vahel ma mõtlen, et oleks ikka tahtnud ka lasteaias käia.. ja siis ma kuulen taolisi infokillukesi. Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:48 pm

Mina arvan, et minu lapsepõlv oli palju parem lasteaiata! *lööb pea uhkelt püsti* Very Happy
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:49 pm

Ma olen üsna kindel selles, et minu oma oligi. Hospitals rule!!! Very Happy

Ja mu mõtted kanduvad nii laiali nüüd, et ma ei oskagi kohe kirjutada enam. oeh.
Back to top Go down
Prince Remy Baratheon
admin // kroonprints
Prince Remy Baratheon


Tiitel : Seitsme Kuningriigi prints
Asukoht : King's Landing
Posts : 1561
Rep : 7

Miniankeet
Vanus: 15-aastane
Hüüdnimed: Prince

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:57 pm

Mida sa kirjutad üldse?
Back to top Go down
Alya Lannister

Alya Lannister


Tiitel : Leedi
Asukoht : Hetkel King's Landing
Posts : 483
Rep : 3

Miniankeet
Vanus: 16-aastane
Hüüdnimed: Alya, Leedi

Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitimeMon Apr 09, 2012 7:00 pm

Raamatut. Very Happy

"Bullshit – A controversial novel that challenges you to think outside of not only one box but two!
Buy now and you'll get the third box to think outside of for free."

See algas veidralt.. Ma seletasin kellelegi miskit ja siis ta pidi ära minema vist vms, aga mul oli veel nii palju öelda ja siis ma panin kõik openoffice'i faili kirja. Nagu.. Vaata vahel on sellised hetked, kus kõik on nii selge ja käed ei jõua trükkimise või kirjutamisega mõtetele järelegi. Nagu.. Kõik mõtted ja sõnastused ja argumendid ja asjad on kohe olemas.

Noh, nüüd kui mul selline hetk tuleb, siis ma avan selle faili ja kirjutan sellel teemal uue peatüki. Ausalt ja otsekoheselt. Ja inglise keeles for some reason. Kergem väljendada end.

Back to top Go down
Sponsored content





Laadaplats - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Laadaplats   Laadaplats - Page 10 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Laadaplats
Back to top 
Page 10 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Laadaplats

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Westeros :: Out of the game :: Turg-
Jump to:  
Top posters
Prince Remy Baratheon
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap 
Ser Frederick Tyrell
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap 
Alya Lannister
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap 
Ser Thomas Tyrell
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap 
Rosalind Lannister
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap 
Ser Christopher Tyrell
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap 
Ser Tyler Lannister
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap 
Princess Maya Baratheon
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap 
Amfissa
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap 
Alessandra Martell
Laadaplats - Page 10 I_vote_lcapLaadaplats - Page 10 I_voting_barLaadaplats - Page 10 I_vote_rcap