Westeros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Westeros
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Welcome!
On toimunud muudatused süžee tulevikus, palun lugeda siit!
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» We will meet in the corner 'cos together is warmer
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Mon Jul 30, 2012 8:18 pm

» Laadaplats
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Wed Apr 11, 2012 2:41 pm

» Eelviimane päev
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Sun Apr 08, 2012 11:53 am

» Pulmad, yey.
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 9:06 am

» I guess I'll die another day
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Rosalind Lannister Sun Apr 08, 2012 8:55 am

» Excuse me?!
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Ser Thomas Tyrell Sat Apr 07, 2012 5:25 pm

» Laadaplats
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Fri Apr 06, 2012 9:51 pm

» Time to go to sleep
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Thu Apr 05, 2012 6:21 pm

» Rhyannon Tully
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Rhyannon Tully Thu Apr 05, 2012 3:14 pm

» Ser Julian otsib
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Ser Julian Florent Thu Apr 05, 2012 9:05 am

» Time to wake up
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Ser Frederick Tyrell Wed Apr 04, 2012 12:26 pm

» Ho-ho-ho-here comes the panda!
Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeby Alya Lannister Tue Apr 03, 2012 12:33 pm


 

 Õhtune jalutuskäik

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:09 pm

Thomas läks pisut peale päikese loojumist välja, et mõelda oma mõtteid. Ta kaalus abielu neiuga, kelle vanemad paistsid sellega nõus olevat. Nüüd oli ainult Tom'i sõna mängus. Vanemad olid saatnud mehele kirja, kus oli üsna otseselt välja öeldud, et keeldumine ei tule enam eriti mõttessegi, kuid mees oli kindel, et kui ta piisavalt enda vastumeelsust üles näitab, jääb ka see liit ära.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:29 pm

Christopher väljus enda ruumist ning tõmbas käega läbi oma juuste. Ta teadis, et ta vanemad olid ta vennale uue naise valinud ning ühtlasi ta teadis ka mida Thomas sõlmitud abieludest arvas. Alles hiljuti oli saanud ta oma vanematelt kirja, et ta üritaks oma vennale mõistuse sõlmitud abielude osas pähe panna, kuid selles asjas Thomasega rääkimine oli nagu seinaga rääkimine. Aga sellest sõltumata pidi ta üritama.
Noormees jalutas rahulikult edasi ning seal märkas ta ei kedagi muud kui enda venda. "Thomas.. Poleks osanud sind sellisel ajal siin kohata," alustas Christopher vestlust. Sõlmitud abielust rääkimine võid veidi aega veel oodata.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:33 pm

Mees pööras pead. "Christopher, ma peaks sama sinu kohta ütlema," vastas ta vennale. "Mis sind siia toob?" uuris Thomas kohe. Jalutamas käidi sellisel kellaajal üldjuhul harva. Ehk ei saanud vennas ka und ja tuli mõnda pusa enda peas vaikselt lahti harutama. Kõik oli võimalik. Jah, sõlmitud abielud olid kergelt öeldes Tomi arust absurdsed, lootusetu romantik nagu ta oli.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:49 pm

"Mina.. Kui ma isegi vaid teaks täpset vastust. Lihtsalt tulin vist pead tuulutama," lausus noormees rahulikult. Linn oli harjumatult vaikne, kuid arvestades kellaaega ei olnud see isegi mitte üllatav. "Ning sind ennast? Mõtlesid selle neiu üle, kellega vanemad tahaksid sind abielus näha?" küsis Christopher seejärel kerge muigega enda nooremalt vennalt, otsustades hakata vaikselt selle teema suunas liikuma. Polnud mõtet hakata pikalt keerutama, olgugi, et ta ei hakanud oma jutu eesmärki päris nii otsekoheselt jutu sisse tooma, nagu talle enamasti siiski kombeks oli.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:52 pm

"Jah, ausalt öeldes mõtlesin küll. Vanemad saatsid sind uurima, et mida ma temast arvan?" küsis mees kerge muigega. Ta usuks seda enda vanematest, nad olid uudishimulikud. Thomas viis silmad hetkeks lossile ja seejärel jälle enda vanemale vennale. "Kuidas sul kihlatuga läheb?" tahtis Tom teada. Ei tea, kas Chris tahtis naisega ikka abielluda?
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 10:00 pm

"Ei saatnud," vastas Christopher noormehele ning see oli ka aus vastus. Neid tõesti ei huvitanud, mida Thomas sellest neiust arvas. Küll aga huvitas neid see, et Tom viimaks ka abielluks ühe nende poolt valitud naisega ning pere looks. "Aga isiklikust huvist küsin, et mida sa arvad siis temast? Kuuldavasti on ta hästi kasvatatud ning kaunis veel pealekauba, seega abielu temaga ei tohiks ju väga hull olla," rääkis noormees rahulikult. "Kuidas meil minema peaks? No ikka nii tasaviisi.. Mis seal ikka," lausus Chris kerge muigega.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 10:03 pm

Thomas noogutas. Kui ei saatnud, siis ei saatnud. "Ta on väga viisakas...Liiga viisakas. Õnneks nõustus ta mind nimepidi kutsuma. Kaunis on ta ka...Ja tark. Aga...Sa tead ju isegi, miks ma abielluda ei taha," vastas mees. Ameliest oli vaja lahti lasta, teda polnud tagasi tulnud ja ilmselt ta ka ei tule. Tom tahtis kedagi armastada.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 10:09 pm

Christopher kuulas Thomast ning ohkas vaikselt. Kuidas kurat panna sellele mehele aru pähe? "Ma tean ning ma saan ka sinust mingil määral aru. Ameliet on juba abielus ning ka sina peaksid kellegagi abielluma. Siiani oled sa seda küll saanud edasi lükata, kuid üks kord tuleb ka aeg, millal sa lihtsalt PEAD abielluma. Ning järgnevad kandidaadid ei pruugi olla enam nii mainekad, noored ja kaunid," pidas Chris seejärel pikema loengu maha, üritades mehele selgeks teha, et tal oleks kasulik see pakkumine vastu võtta.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 10:18 pm

"Sa ei võta ta nime suhu," sisistas Thomas, silmis ähvardav pilk. Amelie nime kuulda oli väga valus. "Ma ei pea abielluma, ehk ma saan mõnes lahingus surma," lisas mees ärritunult. Kuninga haigestumisega oli kaasnenud risk sõjale ja lahingutele, kus Tom pidi ilmselt osalema. Tegelikult sai mees aru, et vennal oli õigus, aga mingi trots ei andnud järele.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSat Mar 24, 2012 10:34 pm

"Juba võtsin ja võtan küll kui vaja on," lausus mees omakorda teravalt vastu. Ta ei kavatsenudki enam hoiduda tema nime nimetamisest. Ta sai aru, et Thomasel oli valus ja, et kulus aega sellest ülesaamiseks, kuid kaua võis? See trall oli juba piisavalt kaua kestnud ning ühel korral pidi sellel ka lõpp tulema. "Jah muidugi.. Surm on ju tunduvalt parem lahendus kõigele kui lihtsalt üks abielu," lausus Christopher sarkastiliselt, pilk kindlalt noormehele suunatud. "Sa ei saa oma tulevikku määrata läbi selle, mida sa Amalie vastu tundsid või tunned endiselt. On aeg Amalie sinna paika jätta ning edasi liikuda. Jah, see mis teil oli, võis olla midagi erilisemat kui see, mis enamasti sõlmitud abielude puhul on, kuid aja jooksul õpiksid sa ka oma abikaasat armastama või vähemalt temast mingil määral hoolima," seletas Chris taaskord.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 8:33 am

Thomas pigistas enda käed nii tugevalt rusikasse, et nukid tõmbusid valgeks. "Sul pole seda õigust!" käratas mees vastu. "Sa ei saa aru.... Sinu jaoks on tähtis liit perekondade vahel, inimeste tunded sind ei huvita. Eleyna on sümpaatne, aga..," jättis Thomas lause pooleli. Ta vaatas merd, ta ei tahtnud enda vanema venna õpetussõnu kuulata.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 9:26 am

Christioher kuulas enda venda ning ohkas. "Mul on see õigus ja sa tead seda," lausus mees, üritades jääda praeguses sitatsioonis rahulikuks. Ta ei olnud kannatlik inimene ning praegune hetk ei olnud mingi erand, olgugi, et ta rääkis enda vennaga. "Mis kuradima tunded? Ma tean, et sa armastasid teda, kuid kui kaua võib võtta, et sellest üle saada? Ma saan aru, et see oleks valus teema sinu jaoks no nii kuu või paar, heal juhul ka pool aastat, kuid aastaid? Unusta Amalie ära ning liigu oma eluga edasi," rääkis Christopher taaskord pika jutu maha. Ta tahtis, et Thomas sellest viimaks aru saaks, kuid tundus, et see oli lootusetu soov.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 9:34 am

"Ta on Amelie! Võiksid siis vähemalt nime õigesti meelde jätta!" vihastas Thomas. Tegelikult oli möödas seitse aastat. 84 pikka kuud. "Mida sa minust tahad? Et ma ütleksin abielule jah? Olgu, ma võtan selle neetud pakkumise vastu, aga kas Eleyna õnnelik on? Kas ka mina olen õnnelik? Sind see ei huvita, jah?" vastas mees peaaegu karjudes. Ta ei saanud enda vennast praegu üldse aru. Thomas hakkas minem kõndima, ta ei soovinud rohkem Chrisi juttu kuulata.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 9:53 am

Kui Thomas nüüd korraga vihastus, oli Christopher nii kuradima kindel, et nüüd läheb see vestlus veel käest ära. "Amalie või Amelie.. Vahet ei ole! See on ainult üks kuradima nimi! Sa lihtsalt otsid hetkel põhjuseid karjumiseks," tõstis nüüd noormees ka ise häält, kui Thomas end ümber keeras ja hakkas lahkuma. "Ja kurat küll! Sa ei lahku poole vestluse pealt. Võiks ju arvata, et sul nii palju viisakuse ja austuse raasu on alles jäänud," lausus Christopher valjult, hakates nüüd ka ise juba vihaseks muutuma. "Ära käitu nii kuradima lapsikult! Sa oled täiskasvanud mees ning palun käitu ka vastavalt!" rääkis mees teravalt ning kuuldavalt. Ta lootis, et Tom võtab mõistuse pähe ja kavatseb selle vestluse seal samas ka ära lõpetada, mitte lihtsalt minema jalutada.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:00 am

"See ei ole ainult nimi! Sul pole mitte mingit kuradima aimu, mis tunne on kedagi armastada rohkem kui ennast. Sinu jaoks tähendab abielu vanemate käsu täitmist ja liitu... Poliitilist liitu. Ja rääkides austusest, sa eiausta minu soove, kui tuled siia mu peale karjuma, et ma unustaksin Amelie. Keri põrgusse ja võta need idiootsed põhjendid kaasa," vastas mees peale ümber pööramist. Kohati läks asi karjumiseks üle, aga ta sundis end rahulikuks.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:12 am

Christopher kuulas Thomast ning hetkeks tundis ta nii kuradima suurt ahvatlust tõmmata mõõk välja ja alustada võitlust, kuid kuna tegu oli tema vennaga, surus ta selle tahtmise alla. "Kas sa ise ka kuulad ennast praegu?! Sellest on kuradima seiste aastat juba möödas! Kas sa kavatsed veel järgmised seitse aastat AmEliet taga nutta?" rääkis Chris vihaselt ning ta hääletoon ei olnud karjumisest enam kaugel. "Kõik ei saa lähtuda sinu loogikast ning oodata naist, keda ta nii pööraselt armastaks! Keegi peab koja mainet ka kaitsma," rääkis noormees, vihane pilk enda nooremal vennal. Miks kurat pidi ta seitse aastat tagasi sellesse Ameliesse armuma?
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:21 am

"Koja mainet? Sa räägid nagu ma teeksin seda maha. Tee kiirelt enda kullakalli kihlatuga pulmad ära, saage palju lapsi ja voila, ongi hea maine jälle kindlustatud!" pani mees vastu. Christopher käis Thomasele praegu juba kõvasti närvidele. "Ma ei nuta teda taga...," ei saanud Tom jätta mainimata. Ta sai aru, et peaks edasi liikuma, aga mees ei tahtnud enda mõistust kuulata.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:42 am

"Kui sa teda enda arvates taga ei nuta, siis kuidas kurat sa seda nimetad?" küsis Christopher ärritunult. "Sul ei ole mõtet eitada midagi, mis on ilmselge tõsi," lisas noormees seejärel. Ta oli isegi õnnelik, et ta ei olnud mitte kunagi kellessegi niiviisi armunud nagu Thomas Ameliesse oli, olgugi, et mingi aeg oli ta noormeest selles osas kadestanud. "Mainet selles osas, et meil oleks tugev koda. Meil võib olla küll suur sõjavägi, kuid see ei taga meile võitu veel igas lahingus. Selleks on vaja sõlmida liite ning liite sõlmitaksegi läbi abielude ning kui sina mõtled, et sa ei hakka kellegagi abielluma puhtalt selle pärast, et sa hoolid sellest Ameliest, siis paraku jääks üks liit sõlmimata," rääkis mees. "Kui sa tahad oma Ameliest edasi unistada, siis unista, kuid see ei ole takistuseks, miks kurat sa ei võiks abielluda," rääkis Chris vihaselt.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:52 am

Thomas ei öelnud ei musta ega valget. "Ma ei uskunud, et sa nii egoistlik oled," mainis mees ja raputas pead. Ta ohkas valjult. "Olgu, ma abiellun Eleynaga...Kui see teid kõiki õnnelikuks teeb," ütles Tom ja viis pilgu tumedale merele. Ta pidi leppima sellega, et Eleynast sai tema tulevane. Vanemad muudkui surusid peale, nüüd ka Christopher. Mida muud mehel üle jäi, keeldumist ei võetud arvesse.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 11:01 am

Kuulnud nüüd Thomase esimest lauset, viis Chris pilgu oma vennale. "Egoistlik? Täpsustaksid ehk veidi?" küsis noormees seejärel ning mingil veidral kombel mängles kerge muie tema näol. Ta ei pidanud ennast egoistlikuks inimeseks. Ta lihtsalt tahtis, et ta koda oleks võimas, ta muretses koja heaolu eest. Kuulnud nüüd, et Thomas on nõus Eleynaga abielluma, oli noormees viimaks asjadega rahul. "See on tore. Küll sa õpid ka teda aja jooksul armastama," rääkis Christopher seejärel. "See on õige otsus," lisas mees veel seejärel.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 11:10 am

Thomas pööritas silmi. Õige otsus my ass. Egoisminoodi leidis mees Chrisi meeletust pealesurumisest, et Thomas ikka abielluks Eleynaga. "Kas moraalilugemine on nüüd lõppenud?" uuris Tom. Ta oleks siis edasi kõndinud. Nüüd oli uni täielikult kadunud, ilmselt tol ööl jäigi magamine ära peale sellist emotsioonikat vaidlust.Tom ei vaadanud enda venna poole.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 11:27 am

Christopher ohkas vaikselt. "Mu eesmärk ei olnud sulle moraali lugeda. Ma lihtsalt tahtsin sulle selgeks teha, miks sa peaksid Eleynaga abielluma," rääkis noormees seejärel. Ta teadis, et ta vend oli tõenäoliselt ta peale vihane, kuid seda ta siiski ei tahtnud. "Sul on lihtalt praegu targem abielluda Eleynaga kui kümne aasta pärast mõne 15-aastase neiuga, kellega vanemad sind selleks ajaks juba sunniksid abielluma. Vastasel juhul nad lihtsalt arvaksid sind meie kojast välja," rääkis Chris oma vennale, teadmata isegi täpselt, miks ta üritas seda praegusel hetkel seletada.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 12:12 pm

"Vahet pole," lausus Thomas. "Aga üks asi veel, Eleynale ei hinga sellest vestlust sõnakesti," lisas mees. Ta pidi nüüd üritama neiu juuresolekul olema leebem ja rahulikum. Millal ta neiuga kihluma pidi? Ilmselt üsna varsti. Sellele pidi järgnema natuke aega kihlumisperioodi ja siis pidid pulmad kätte jõudma.
Back to top Go down
Ser Christopher Tyrell

Ser Christopher Tyrell


Posts : 257
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 26
Hüüdnimed: Chris

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 1:34 pm

"Kuidas iganes sa soovid," lausus Christopher lihtsalt. Polnud tema asi sellest vestlusest Eleynale rääkida. "Lihtsalt ürita palun mitte igal võimalikul hetkel selle abielu osas vastumeelsust näidata. Eleyna on alati teadnud, et ta peab kord abielluma mehega, keda ta ei armasta, seega isegi kui ta saaks sellest vestlusest teada, ei oleks sealt mitte midagi uut tema jaoks," rääkis noormees, pilk enda nooremal vennal. Tal oli Thomasest kohati kahjugi, kuid ega elu ei pidanudki just eriline lust ja lillepidu olema.
Back to top Go down
Ser Thomas Tyrell

Ser Thomas Tyrell


Posts : 288
Rep : 1

Miniankeet
Vanus: 25-aastane
Hüüdnimed: Thom,Tom

Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 1:49 pm

"Mida iganes," vastas Thomas. Ta ei tahtnud sellest enam rääkida. "Kas midagi veel?" uuris Tom. Ehk oli vaja talle midagi veel peale suruda...Thom'ile meenus see, et ta pidi Remy noorema venna Highgardenisse kaasa võtma, et poisikest treenida. Seal oli tal ilmselt ohutum ka, keegi ei osanud teda sealt otsida.
Back to top Go down
Sponsored content





Õhtune jalutuskäik Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Õhtune jalutuskäik
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Westeros :: Crownlands :: King's Landing-
Jump to:  
Top posters
Prince Remy Baratheon
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap 
Ser Frederick Tyrell
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap 
Alya Lannister
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap 
Ser Thomas Tyrell
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap 
Rosalind Lannister
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap 
Ser Christopher Tyrell
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap 
Ser Tyler Lannister
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap 
Princess Maya Baratheon
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap 
Amfissa
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap 
Alessandra Martell
Õhtune jalutuskäik I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik I_voting_barÕhtune jalutuskäik I_vote_rcap